link do bip

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice uprzejmie informujemy, że dla dzieci, które w roku szkolnym 2014/2015 uczęszczają do Przedszkola Miejskiego nr 15 "Bajka" w Kutnie dyżur wakacyjny będzie pełniony w miesiącu sierpniu 2015r. w naszym przedszkolu. W miesiącu lipcu przedszkole będzie nieczynne.

OGŁOSZENIE!

Szanowni Rodzice w dniu 07.04.2015r. (tj. wtorek) w naszym przedszkolu odbędzie się

DZIEŃ MARCHEWKI

Prosimy o przebranie dzieci na pomarańczowo

i przyniesienie marchewki.

Serdecznie zapraszamy

Rodziców dzieci z grupy I – „Krasnale”, na zajęcia otwarte, które odbędą się w dniu 01.04.2015 r. (tj. środa) w godz. 9 30 – 10 30Tematyka zajęć: „Wiosenne śniadanie”.  Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział.

ZAPROSZENIE

Dzieci z grupy IV "Biedronki" serdecznie zapraszają rodziców na zajęcia otwarte pod tytułem "Wielkanocne ozdoby", które odbędą się 31.03.2015r. (wtorek) o godzinie 9:30 w sali naszej grupy.

(Proszę Rodziców o przyniesienie na zajęcia dwóch wydmuszek.)

ZAPROSZENIE

Dzieci z grupy VI "Rybki" serdecznie zapraszają rodziców na zajęcia otwarte pod tytułem "Wielkanocne ozdoby", które odbędą się 31.03.2015r. o godzinie 9:30 w sali naszej grupy.

ZAPROSZENIE

Dzieci z grupy II „Puchatki” serdecznie zapraszają Rodziców na zajęcia otwarte pod tytułem „Wielkanocne ozdoby”, które odbędą się 1 kwietnia (środa) o godzinie 9:30 w sali naszej grupy.

(Proszę Rodziców o przyniesienie na zajęcia dwóch jajek ugotowanych na twardo.)

Założenia koncepcji na rok szkolny 2014/2015  (<<< pobierz plik)

Misja i wizja przedszkola (<<< pobierz plik)

Model absolwenta (<<< pobierz plik)